Wystartował sezon wakacyjnych lotów czarterowych!

W sobotę 27 kwietnia zainaugurowany został sezon wakacyjnych lotów czarterowych ze Szczecina. Na pokładzie pierwszego rejsu do tureckiej Antalyi znajdował się komplet- 189 pasażerów. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii dzięki touroperatorowi Coral Travel  sezon wakacyjnych lotów czarterowych ze Szczecina wystartował tak szybko i będzie trwać ponad pięć i pół miesiąca aż do drugiej połowy października.

Tak wczesne rozpoczęcie sezonu czarterowego jest bardzo dobrą informacją dla naszego portu lotniczego, a w szczególności dla mieszkańców Pomorza Zachodniego. Udając się na wyczekiwany wypoczynek – minimalizują koszty i czas podróży korzystając bezpośrednio ze szczecińskiego lotniska – powiedział Maciej Dziadosz Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów.

Jesteśmy pewni, że pełne obłożenie samolotów jest wyraźnym sygnałem dla touroperatorów do uruchomienia w niedługim czasie innych atrakcyjnych połączeń czarterowych – dodał Maciej Dziadosz

Przy tej okazji warto również wspomnieć, że od tego sezonu we współpracy z PKS Szczecin autobusy kursujące pomiędzy centrum Szczecina, a naszym lotniskiem będą dostosowane także do wszystkich rejsów czarterowych. Bilety na przejazdy można rezerwować bezpośrednio poprzez stronę przewoźnika www.pks.szczecin.pl jak i w kasie biletowej znajdującej się na Dworcu PKS w Szczecinie.

W sezonie lato 2024 wyloty ze Szczecina na Riwierę Turecką realizowane będą przez czterech największych touroperatorów w Polsce według harmonogramu:

Touroperator Okres lotów Dni lotów Oferty
Coral Travel 27 kwietnia- 12 października środy, soboty Sprawdź oferty
TUI 25 maja- 5 października środy, soboty Sprawdź oferty
Rainbow 25 maja- 5 października środy, soboty Sprawdź oferty
Itaka 29 maja- 2 października środy Sprawdź oferty

Oferty dostępne także w wielu biurach podróży w całym regionie.