Infolinia

+48 91 481 74 00

Ryanair ogłasza nową trasę ze Szczecina do Warszawy (L. Chopina)

 

Ryanair OGŁASZA NOWĄ TRASĘ ZE SZCZECINA DO WARSZAWY (L. CHOPINA)

 

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (30 sierpnia) poinformowała o uruchomieniu nowej trasy ze Szczecina do Warszawy (lotnisko Chopina). Połączenie będzie obsługiwane codziennie od 26 marca   2017 r.  

 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w promocyjnych cenach od 69 zł na podróż w kwietniu i w maju 2017 r. Rezerwacji można dokonać na www.ryanair.com do poniedziałku (5 września) do północy.

 

 

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:  

 

“Ryanair z przyjemnością wprowadza nową trasę ze Szczecina do Warszawy (l. Chopina). Połączenie będzie obsługiwane codziennie od 26 marca 2017 r. Rezerwacji można dokonać na www.ryanair.com.  

 

Ryanair stale oferuje najniższe ceny w Europie. Polscy klienci mogą już wkrótce, w ramach programu “Always Getting Better” oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza kabin i jeszcze niższe ceny. 

 

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety w promocyjnej cenie od 69 zł na podróż w kwietniu i w maju. Promocyjne ceny obowiązują do poniedziałku (5 września) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.

 

 

LiveZilla Live Chat Software